Духовий відділ

Діти опановують гру на таких інструментах, як саксофон, труба, флейта, тромбон, блок-флейта, сопілка, кларнет, тенор, баритон, ксилофон, ударна установка, маримба, конги, бонги, рототоми, тімбалиси, джамба.

ів відділу виховують висококваліфіковані викладачі, вихованці яких беруть участь у Міжнародних (Сімферополь), Всеукраїнських (Чернівці) та на обласному конкурсі "Юний віртуоз Полтавщини" учні нашого відділу кожен рік займають призові місця.


Протягом багатьох років духовий оркестр нашої школи отримував призові місця на обласному огляді духових оркестрів, присвяченого Дню Перемоги. Відділ пишається виступами творчих колективів: духовим оркестром, ансамблем саксофоністів, ансамблем флейтистів, брас-квінтетом, диксилендом, джаз-бендом.
Відділ плідно працює над методичними розробками та регулярно проводить семінари за участю викладачів Донецької Музичної Академії.Справжньою феєрію відділу є ансамбль ударних інструментів під керівництвом директора школи Дудника Є.І. Цей колектив, який об’єднує близько 25 учнів, майже єдиний у своєму жанрі серед шкіл України. Репертуар ансамблю різноманітний, починаючи від класичних та сучасних творів і закінчуючи грою на палках, стільцях, та різноманітних інших предметах.
Виступ ансамблю – це завжди несподіване та захоплююче шоу, в якому кожен глядач стає учасником дійства.

Жоден концерт в місті не обходиться без участі запальних барабанщиків.
Та не тільки у місті, учасники ансамблю ударних інструментів неодноразово захищали прапори Полтави в палаці «Україна» на звітах Полтавщини в столиці нашої держави..