Фортепіанний відділ

У дружній та творчій співпраці зустрічає ювілейний рік школи відділ фортепіано. Цього року тут навчається 346 учнів. Таку величезну "армію" навчають та виховують 42 викладачі. На відділі працюють фахівці з великим досвідом роботи, ветерани праці, спеціалісти вищої категорії. Серед них є випускники Київської Національної Музичної Академії, Харківського інституту мистецтв, Ростовського музично-педагогічного інституту та інших різноступеневих спеціальних закладів.
Пліч о пліч з ними таємниці музичного мистецтва відкривають дітям молоді викладачі, які тільки здобули вищу освіту або тільки отримують її. Більшість є випускниками нашої школи, які повернулися до неї у статусі викладачів.
Завдяки яскравим виступам учнів викладачів Горбушкіної О.М. та Медведєвої Т.М. на Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах юних піаністів про нашу школу стало відомо не тільки в Україні, але і за її межами (Італія, Франція, Польща). До речі, ці викладачі у свій час стали переможцями конкурсу – огляду на звання "Вчитель року". Кожен рік серед переможців обласного конкурсу "Юний віртуоз Полтавщини" є наші учні. За останні роки переможцями обласного конкурсу стали учні викладачів: Амельохіної В.А., Будник Ю.В., Горбушкіної О.М., Кожухаренка І.А., Куземи Е.М., Кустаревої Н.П., Мельникової Л.Є., Медведєвої Т.М., Просяник Л.Є., Панченко Н.Р., Целовальник Л.А., Шильної О.М.

Викладачі фортепіанного відділу постійно удосконалюють свою педагогічну та виконавську майстерність, приймаючи участь у майстер – класах, обласних семінарах викладачів музичних шкіл області, звітних концертах школи та об'єднаних концертах викладачів музичних шкіл та шкіл естетичного виховання.

Викладачі Баганець І.О., Матвієнко О.В., Горбушкіна О.М. та Медведєва Т.М. стали переможцями конкурсу – огляду виконавської майстерності викладачів, а Будник Ю.В. та Єфремова Н.В. стали переможцями обласного конкурсу концертмейстерів.
На базі фортепіанного відділу протягом багатьох років працює методичний кабінет, який надає методичну допомогу музичним школам міста та області. Готуючи кадри до вступу у середні та вищі навчальні заклади, викладачі відділу не забувають про головну місію вчителя: виховання гармонійно розвиненої особистості. Тому викладачів та їх юних вихованців можна побачити і почути як у великих концертних залах, так і в дитячих садках, інтернатах, загально-освітніх, навчально-виховних закладах, бібліотеках та відкритих майданчиках міста і не тільки, де вони виховують підростаюче покоління на кращих зразках світової та вітчизняної музики.