Народний струнний відділ

Гордістю, великим емоційним підняттям, величезною відповідальністю за професійну справу готуємося до зустрічі свого 70-річного ювілею.
Контингент учнів становить 75 чоловік. Очолюють цей склад 8 викладачів відділу. Діти навчаються грі на таких інструментах як бандура, гітара, домра. Відділ невеликий, але має свої досягнення. Працюють висококваліфіковані викладачі, а отже і учні кожен рік показують свою гарну підготовку на виступах на обласному конкурсі "Юний віртуоз Полтавщини", що підтверджується нагородами.

 

На відділі працюють такі дитячі творчі колективи:
- ансамбль народних інструментів;
- ансамбль гітаристів-учнів;
- ансамбль бандуристів.

Стала традицією робота викладачів відділу:
- славнозвісний дует гітаристів А.А. Гриня та В.Г. Карлаша;
- ансамбль гітаристів (В.Г. Карлаш, А.А. Гринь, В.М. Грибіник, М.М. Святна).

Молоді кадри викладачів продовжують прекрасні традиції відділу. Не перерахувати тих концертних виступів викладачів відділу, які постійно представляють свою цікаву програму на сценах нашого улюбленого міста.
На базі школи багато років працювала Заслужена капела бандуристів України. Ось прізвища ветеранів цього колективу, які працювали та працюють на нашому відділі: В.М. Дудник, Г.В. Батюк, С.В. Прокопенко, Н.В. Чистякова, О.І. Касіч , В.М. Грибіник, М.М. Святна, Т.І. Білоус.
Бандура і пісня – нерозлучні сестри. Мова бандури не потребує перекладів. В розмаїтості виконання – краса і чудова чарівна сила її пісенного супроводу, мистецького хвилювання.
В стінах нашої школи з'явився великий талант, гордість нашої сім'ї – В.Г. Карлаш - викладач по класу гітари став членом Національної спілки композиторів України. Нещодавно в нашому місті з успіхом відбувся його іменний концерт.
Викладачі відділу не зупиняються на досягнутому, постійно готуються до виступів з новими програмами, та підвищують свою педагогічну кваліфікацію та виконавську майстерність на обласних та республіканських семінарах викладачів мистецьких закладів.