Струнно-смичковий відділ

Скільки років нашій школі, стільки ж і струнно-смичковому відділу. 70-річний ювілей зустрічаємо у складі 63 учнів та 7 викладачів (майже всі вони є випускниками цієї школи).
Кожен викладач розуміє своє покликання і самовіддано працює зі своїми учнями, виховуючи в них любов до музики. Мета кожного розкрити душу кожної дитини і вкласти в неї те прекрасне й чарівне, що несе в собі скрипка. 

Так, на протязі семи років прославляв школу дитячий ансамбль "Романтична класика", створений викладачами Т.Ф. Лисенко та Н.В. Єфремовою. Цей колектив (Г.Ялівець-скрипка та Я.Рибалка-флейта) стали лауреатами Міжнародних конкурсів: "Чарівна свічка", "Весняна рапсодія", "Наша земля – Україна", "Світ музики" (Фіввізано, Італія).

Велику популярність у школі та місті має ансамбль скрипалів – викладачів, який на обласному конкурсі-фестивалі "Серце віддане дітям" був відзначений нагородою.

Обличчям струнно-смичкового відділу є ансамбль скрипалів, яким на протязі 20 років керує викладач Лисенко Т.Ф. Учні та учасники ансамблю із задоволенням готуються до виступів в залах міста, а також приймають участь у благодійних заходах.
Кожного року учні всіх викладачів відділу показують свою результативну роботу на обласному конкурсі "Юний віртуоз Полтавщини", про що говорять дипломи та грамоти.

Хорові дитячі колективи ввійшли в історію нашої школи як переможці Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів (Всесоюзні фестивалі народної творчості, Республіканське свято пісні в м. Полтаві, Республіканське дитяче фольклорне свято). Керівник цих колективів – Заслужений працівник культури України Коваленко Віталій Пилипович, який на протязі 42 років навчає дітей хоровому співу. Нещодавно в нашій школі з'явився ще один творчий колектив – камерний вокальний ансамбль викладачів, в їх виконанні оригінально звучать класичні та сучасні мелодії. Виступи всіх цих колективів завжди зустрічають щирими оплесками задоволені глядачі.