Вітаємо випускників школи 2020 року!!!

 
Полтавська    дитяча  музична  школа   №1 ім. П.І. Майбороди
 
НАКАЗ
        26  травня2020 року                             м. Полтава                                   Полтавська    дитяча  музична  школа   №1 ім. П.І. Майбороди
 
 
НАКАЗ
 
                                                                                                                                                                        26  травня2020 року                             м. Полтава                                    №7
     
                                                                                                                                                                                                   Про вручення свідоцтв
 
ВРУЧЕННЯ   СВІДОЦТВ
В зв'язку  з  закінченням  повного  курсу  навчання  в  музичній  школі,  вручити свідоцтва:
 
Фортепіанний  відділ

1.      Морозова Софія
2.      Мороз Анна
3.      Аленін Артур
4.      Костенко Анна
5.      Галущенко Павло
6.      Тимошук Софія
7.      Козаченко Анастасія
8.      Кочура Анна
9.      Зикова Софія
10.  Перелюк Ольга
11.  Дейнека Єва
12.  Дильченко Юлія
13.  Шикунов Єгор
14.  Бондарь Катерина
15.  Шпіка Павло
16.  Колесник Діана
17.  Лобачевська Варвара
18.  Житник Ліна
19.  Турченко Олександр
20.  Скрипник Костянтин
21.  Чечотка Катерина
22.  Щербанюк Вікторія
23.  Іноземцев Іван
24.  Бондаренко Ксенія
25.  Зарян Катерина
26.  Ярмошевич Анастасія
27.  Ходатенко Катерина

 

 
Оркестровий відділ (скрипка)

1.      Матвієнко Михайло
2.      Ярошенко Григорій
3.      Ставицька Ніна
4.      Кочура Андрій
5.      Черневецька Олександра
6.      Шептій Владислава
7.      Козаченко Анастасія
8.      Мисик Аліна

 

 

Оркестровий відділ (духові та ударні)

 
1.      Кандиба Дар’яна
2.      Петрик Анастасія
3.      Тимошук Софія
 
4.      Івченко Катерина
5.      Грицай Олександр
6.      Еренбург Семен

 

 
Естрадний відділ

1.      Криничко Богдан
2.      Бутенко Альона
3.      Мілька Владислав
4.      Гриценко Катерина
5.      Кольвах Іван
6.      Коваленко Валерія
7.      Черневецька Олександра
8.      Кусайко Ярослава
9.      Пастушенко Ірина
10.  Іноземцев Іван
11.  Хабарова Катерина
12.  Петрик Анастасія
13.  Радченко Євгенія
14.  Писаренко Анна
15.  Кандиба Дар’яна
16.  Баландіна Наталія

 

 
Народний відділ (баян, акордеон)

1.       Бессонов Євген
2.       Мельник Микола
3.       Палій Богдан
4.       Іванченко Владислава
5.       Павелко Андрій
6.       Чайковський Віталій
7.       Киктенко Дар’я
8.       Екімов Артем
9.       Самарін Ілля
10.   Януш Олександр

 

 
Народний відділ (струнні)

1.       Данілова Євгенія
2.       Цюк Дар’я
3.       Козина Тетяна
4.       Ірклієвська Вікторія
5.       Рак Михайло
6.       Шинкаренко Віолетта
7.       Наливайко Дмитро
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                       Директор                                                  Євген ДУДНИК
     
         Про вручення свідоцтв
 
ВРУЧЕННЯ   СВІДОЦТВ
В зв'язку  з  закінченням  повного  курсу  навчання  в  музичній  школі,  вручити свідоцтва:
 
Фортепіанний  відділ

1.      Морозова Софія
2.      Мороз Анна
3.      Аленін Артур
4.      Костенко Анна
5.      Галущенко Павло
6.      Тимошук Софія
7.      Козаченко Анастасія
8.      Кочура Анна
9.      Зикова Софія
10.  Перелюк Ольга
11.  Дейнека Єва
12.  Дильченко Юлія
13.  Шикунов Єгор
14.  Бондарь Катерина
15.  Шпіка Павло
16.  Колесник Діана
17.  Лобачевська Варвара
18.  Житник Ліна
19.  Турченко Олександр
20.  Скрипник Костянтин
21.  Чечотка Катерина
22.  Щербанюк Вікторія
23.  Іноземцев Іван
24.  Бондаренко Ксенія
25.  Зарян Катерина
26.  Ярмошевич Анастасія
27.  Ходатенко Катерина
 
Оркестровий відділ (скрипка)
1.      Матвієнко Михайло
2.      Ярошенко Григорій
3.      Ставицька Ніна
4.      Кочура Андрій
5.      Черневецька Олександра
6.      Шептій Владислава
7.      Козаченко Анастасія
8.      Мисик Аліна
 

Оркестровий відділ (духові та ударні)

 
1.      Кандиба Дар’яна
2.      Петрик Анастасія
3.      Тимошук Софія
 
4.      Івченко Катерина
5.      Грицай Олександр
6.      Еренбург Семен

 

 
Естрадний відділ
1.      Криничко Богдан
2.      Бутенко Альона
3.      Мілька Владислав
4.      Гриценко Катерина
5.      Кольвах Іван
6.      Коваленко Валерія
7.      Черневецька Олександра
8.      Кусайко Ярослава
9.      Пастушенко Ірина
10.  Іноземцев Іван
11.  Хабарова Катерина
12.  Петрик Анастасія
13.  Радченко Євгенія
14.  Писаренко Анна
15.  Кандиба Дар’яна
16.  Баландіна Наталія

 

 
Народний відділ (баян, акордеон)

1.       Бессонов Євген
2.       Мельник Микола
3.       Палій Богдан
4.       Іванченко Владислава
5.       Павелко Андрій
6.       Чайковський Віталій
7.       Киктенко Дар’я
8.       Екімов Артем
9.       Самарін Ілля
10.   Януш Олександр

 
 
Народний відділ (струнні)
1.       Данілова Євгенія
2.       Цюк Дар’я
3.       Козина Тетяна
4.       Ірклієвська Вікторія
5.       Рак Михайло
6.       Шинкаренко Віолетта
7.       Наливайко Дмитро
 

 
 
                       Директор                                                  Євген ДУДНИК