Результати вступних іспитів 2020 !!!!

 
   Полтавська дитяча музична школа №1 ім. П.І. Майбороди
 
НАКАЗ
 
        31 серпня 2020 року                 м. Полтава                              № 9
     
         Про зарахування учнів до контингенту школи
 
 
        Зарахувати  учнями  Полтавської  дитячої  музичної  школи № 1 
на  2020 – 2021 навчальний  рік  згідно  рішення  приймальної  комісії   на  вступних  іспитах  20,21, 25-27 серпня:
 
                                            ФОРТЕПІАННИЙ  ВІДДІЛ

1.     Ізюмова Віра
2.     Костіна Аенастасія
3.     Лук’янченко Анна
4.     Лебедь Дар’я
5.     Кучеров Артем
6.     Козичко Віола
7.     Ромашева Марія
8.     Скрилькова Єва
9.     Назаренко Есфір
10.Васько Вікторія
11.Жуковський Ростислав
12.Тарасова Олександра
13.Алозіє Софі
14.Пергат Алісія
15.Подробаха Артем
16.Чедрик Агнеса
17.Довганич Соломія
18.Кривошей Софія
19.Штомпель Аріанна
20.Кривошей Агнастасія
21.Тагієва Вероніка
22.Томилко Надія

                  НАРОДНИЙ ВІДДІЛ (баян, акордеон)

1.     Ганошенко Матвій
2.     Плюта Мирослава
3.     Федьків Віталій
4.     Ромашев Микита
5.     Лук’янченко Андрій
 

     ОРКЕСТРОВИЙ ВІДДІЛ (духові та ударні інструменти)

1.     Малашецька Вероніка
2.     Соловчук Михайло
3.     Власова Олена
4.     Соловчук Юрій
5.     Дудник Матвій
6.     Соколов Владислав
7.     Никін Тігран
8.     Шаповаленко Георгій
9.     Тупікін Макар
10. Дмитренко Богдан
11. Соболєв Марк
 

               НАРОДНИЙ  ВІДДІЛ (бандура, домра, гітара)  

1.     Прокопенко Таісія
2.     Котелевська Софія
3.     Руденко Софія
4.     Чернявська Вікторія
5.     Ляшенко Марія
6.     Ситник Кирил
7.     Каспіч Євген
8.     Сморщок Ілля
9.     Бородай Валерія
10.Гавриш Олександр
11.Терещенко Станіслав
12.Калашник Камілла
 

  
 
                              ОРКЕСТРОВИЙ  ВІДДІЛ (скрипка)

1.     Панасенко Богдан 
2.     Тюмер Раміз Абдурахман
3.     Яковенко Владислав
4.     Зінченко Тимофій
5.     Шовковий Данило
6.     Артеменко Румейса 
7.     Бондаренко Дарина
8.     Клімова Софія
9.     Шкаровська Маргарита
10.Шкаровська Вероніка      

                                 ЕСТРАДНИЙ ВІДДІЛ (вокал, ударні)

1.     Лисенко Карина
2.     Свирид Олександр
3.     Квашук Матвій
4.     Юдін Назар
5.     Плискач Кіра
6.     Іщенко Гліб
7.     Кострик Артем
8.     Лихопой Дарій
9.     Гришко Іванна
10.Ільченко Ілля
11.Чедрик Агнеса
12.Довганич Соломія
13.Алазіє Софі
14.Сувальська Поліна
15.Ташніков Ярослав
16.Шаліна Марія
17.Пашолка Катерина

 
 
 
 
                           Директор                            Євген ДУДНИК
 
    
 
 
Додаткова  інформація :
всім зарахованим учням до 03 вересня  потрібно здати документи
 (копію свідоцтва про народження, медичну довідку).
при  змінах  в  контингенті   (  вибуття  учнів  )  можливий додатковий набір.