Естрадний відділ

  1. Головна
  2. Підрозділи

Великої популярності набув естрадний відділ, його творча біографія насичена багатьма яскравими подіями, професійними досягненнями, бурхливою концертною діяльністю, яка щороку стає масштабнішою. З 2004 року на базі естрадного відділу працює клас академічного, естрадного та народного сольного співу.

Відділ пишається своїми випускниками, серед яких є музиканти, відомі не лише на Полтавщині, а в усій Україні та за її межами.

Естрадний відділ – це завжди творча атмосфера. Запальні мелодії джазу, роковий драйв, солодкі та водночас енергійні звуки саксофона, міцний звук ударних інструментів та мрійливі композиції рояля, срібні й ніжні вокальні фрази – все це зачаровує та поглинає юних музикантів назавжди. Світ естрадної музики відчиняє двері майбутнім артистам, тим, хто натхненно служитиме мистецтву і прославлятиме його.

Викладачі естрадного відділу – не лише талановиті педагоги, а й професійні виконавці. Постійна концертна практика надихає їх відточувати свою майстерність та вдосконалювати сценічну форму, що завжди є безцінним прикладом для учнів.

Знайомство з колективами відділу

Дитячий вокальний ансамбль «Зернята»

Керівник: Оксана Дронова

освіта: Київський національний університет культури і мистецтва (2006р.)

Заснований колектив в 2008році. Склад ансамблю - учні класу викладача О. Дронової, в 2017 колективу присвоєно звання "зразковий аматорський колектив".

Репертуар колективу складається з автентичних українських народних пісень, авторських творів та хорових обробок народної пісні в різних жанрах, які виконуються на 4, 5 голосів. Ансамбль «Зернята» є постійним учасником мистецьких заходів школи та міста.

На рахунку колективу багато перемог у обласних та Всеукраїнських конкурсах вокально-хорового мистецтва. Зокрема, Гран-прі Відкритого фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва пам’яті Раїси Кириченко. 

Вокальний ансамбль викладачів «Експромт»

Керівник: Юлія Шевченко

освіта: Полтавський державний педагогічний університет (2004р.)

Колектив було створено у 2010 році спочатку як вокальний квартет. З часом склад ансамблю змінювався і зараз налічує 6 викладачів естрадного відділу та 2 викладачі народного відділу.

До репертуару входять твори різних жанрів – джазові композиції, сучасні обробки народних пісень, кавер-версії сучасних та класичних творів. Родзинкою колективу є те, що переважна більшість творів виконується без музичного супроводу.

Вокальний ансамбль є неодноразовим переможцем Обласного фестивалю «Серце віддане дітям», дипломант Відкритого фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва пам`яті Раїси Кириченко: 2018 році отримав диплом ІІ ступеня,  в 2019році - І ступеню.

Естрадний вокально-інструментальний ансамбль

Керівник: Сергій Вовченко

освіта: Полтавський педагогічний інститут (1980р.)

Колектив створено у 2004 році, до його складу ввійшли викладачі та учні естрадного відділу.

До репертуару ансамбля входять сучасні естрадні композиції, популярні пісні у несподіваних обробках керівника, попурі з творів відомих українських та світових виконавців і колективів. Сьогодні колектив налічує близько 20 учнів та до 10 викладачів естрадного відділу.

Ансамбль – постійний учасник звітних концертів школи. Виступає як  самостійний колектив, а також як супровід багатьох колективів та солістів школи. Завдяки цього колективу ми маємо феєричні заключні номери звітного концерту школи.