Естрадно-ударний відділ

  1. Головна
  2. Підрозділи

Великої популярності набув естрадний відділ, його творча біографія насичена багатьма яскравими подіями, професійними досягненнями, бурхливою концертною діяльністю, яка щороку стає масштабнішою. З 2004 року на базі естрадного відділу працює клас академічного, естрадного та народного сольного співу.

Відділ пишається своїми випускниками, серед яких є музиканти, відомі не лише на Полтавщині, а в усій Україні та за її межами.

Естрадний відділ – це завжди творча атмосфера. Запальні мелодії джазу, роковий драйв, солодкі та водночас енергійні звуки саксофона, міцний звук ударних інструментів та мрійливі композиції рояля, срібні й ніжні вокальні фрази – все це зачаровує та поглинає юних музикантів назавжди. Світ естрадної музики відчиняє двері майбутнім артистам, тим, хто натхненно служитиме мистецтву і прославлятиме його.

Викладачі естрадного відділу – не лише талановиті педагоги, а й професійні виконавці. Постійна концертна практика надихає їх відточувати свою майстерність та вдосконалювати сценічну форму, що завжди є безцінним прикладом для учнів.

Знайомство з колективами відділу

Дитячий вокальний ансамбль «Зернята»

Керівник: Оксана Дронова

освіта: Київський національний університет культури і мистецтва (2006р.)

Заснований колектив в 2008році. Склад ансамблю - учні класу викладача О. Дронової, в 2017 колективу присвоєно звання "зразковий аматорський колектив".

Репертуар колективу складається з автентичних українських народних пісень, авторських творів та хорових обробок народної пісні в різних жанрах, які виконуються на 4, 5 голосів. Ансамбль «Зернята» є постійним учасником мистецьких заходів школи та міста.

На рахунку колективу багато перемог у обласних та Всеукраїнських конкурсах вокально-хорового мистецтва. Зокрема, Гран-прі Відкритого фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва пам’яті Раїси Кириченко. 

Вокальний ансамбль викладачів «Експромт»

Керівник: Юлія Шевченко

освіта: Полтавський державний педагогічний університет (2004р.)

Колектив було створено у 2010 році спочатку як вокальний квартет. З часом склад ансамблю змінювався і зараз налічує 6 викладачів естрадного відділу та 2 викладачі народного відділу.

До репертуару входять твори різних жанрів – джазові композиції, сучасні обробки народних пісень, кавер-версії сучасних та класичних творів. Родзинкою колективу є те, що переважна більшість творів виконується без музичного супроводу.

Вокальний ансамбль є неодноразовим переможцем Обласного фестивалю «Серце віддане дітям», дипломант Відкритого фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва пам`яті Раїси Кириченко: 2018 році отримав диплом ІІ ступеня,  в 2019році - І ступеню.

Естрадний вокально-інструментальний ансамбль

Керівник: Сергій Вовченко

освіта: Полтавський педагогічний інститут (1980р.)

Колектив створено у 2004 році, до його складу ввійшли викладачі та учні естрадного відділу.

До репертуару ансамбля входять сучасні естрадні композиції, популярні пісні у несподіваних обробках керівника, попурі з творів відомих українських та світових виконавців і колективів. Сьогодні колектив налічує близько 20 учнів та до 10 викладачів естрадного відділу.

Ансамбль – постійний учасник звітних концертів школи. Виступає як  самостійний колектив, а також як супровід багатьох колективів та солістів школи. Завдяки цього колективу ми маємо феєричні заключні номери звітного концерту школи.

 

 

Склад відділу

Антон Оріщенко

Данило Ревека

Євгенія Підлубна

Каріна Май

Лідія Гринь

Микола Головко

Наталія Пономарьова

Оксана Дронова

Сергій Вовченко

Сергій Мазур