Теоретичний відділ

  1. Головна
  2. Підрозділи

Основні напрямки діяльності педагогів теоретичного відділу – розвиток музикального слуху, пам’яті, почуття ритму в дітей, розширення їхнього музичного кругозору, знайомство із кращими досягненнями світового музичного мистецтва. На базі відділу створено три дитячі хори, ансамбль хлопчиків і викладацький вокальний ансамбль. Хори учнів старших класів мають звання зразкових, ставали переможцями та лауреатами всеукраїнських, обласних і міських конкурсів. Викладачі відділу щороку нагороджуються почесними грамотами Полтавської міської ради, Полтавської ОДА за вагомий внесок у справу морально-естетичного виховання підростаючого покоління, розвиток музичного мистецтва Полтави.

Клопітлива праця з учнями дає щорічні результати на обласній Олімпіаді теоретичних дисциплін та відкритому  конкурсі «Пісенні крила Чураївни».

Дитячий хор дівчат старших класів

Керівник: Тетяна Кучер  -  викладач другої категорії
освіта: Полтавський національний педагогічний університет (2017р.)  

концертмейстер: Жанна Мінаєва   

Колектив існує з 1968 року. Засновник хору -  Заслужений працівник культури Віталій Пилипович Коваленко. З 2010 року керівник цього колективу  - Т. Кучер

Репертуар хору різноплановий – це і обробки композиторів класиків, українських пісень, авторські твори українських  та зарубіжних композиторів. Колектив – учасник районних, обласних концертів. Постійний учасник звітних концертів, концертів у міських святкових заходах, фестивалях. В колективі налічується близько 100 учасників віком від 10 до 17 років. Постійно проводиться величезна роботу із добору творчого складу, навчання і виховання співаків, пошуку яскравого репертуару та створення концертних програм.

Хоровий колектив, неодноразово був лауреатом Всесоюзного фестивалю народної творчості, ставав переможцем Всеукраїнського конкурсу «Пісенні крила Чураївни», обласних оглядів художньої самодіяльності.  В 2014 році колективу було присвоєне звання «Зразковий аматорський»  Хор неодноразово відзначали та нагороджували Почесними грамотами Міністерства  культури, Міського Управління культури.

Знайомство з колективами відділу

Хор молодших класів

Керівник: Тетяна Кучер -  викладач другої категорії
освіта: Полтавський національний педагогічний університет (2017р.) 

концертмейстер: Марія Павленко    

Колектив існує з 1999 року під  керівництвом   викладача Лілії

Стовбир, з 2010 року керівник – Тетяна Кучер.      

В колективі налічується близько 50 учасників віком від 5 до 11 років. Постійно проводиться величезна роботу із добору творчого складу, навчання і виховання співаків, пошуку яскравого репертуару та створення концертних програм. Репертуар хору різноплановий – це і обробки композиторів класиків, українських пісень, авторські твори українських  та зарубіжних композиторів. Колектив – учасник районних, обласних концертів. Постійний учасник звітних концертів, концертів у міських святкових заходах, фестивалях.

За час свого існування хоровий колектив, неодноразово був лауреатом та ставав переможцем Всеукраїнського конкурсу «Пісенні крила Чураївни», обласних оглядів художньої самодіяльності.

Хор хлопчиків

Керівник: Тетяна Кучер  -  викладач другий категорії

освіта: Полтавський національний педагогічний університет (2017р.)

концертмейстер: Марія Павленко         

Колектив існує з 1968 року. Засновник хору Заслужений працівник культури Віталій Пилипович Коваленко. З 2010 року керівник хору Наталія Суханова  ; з 2016 року  керівник колективу – Тетяна Кучер. 

В колективі налічується близько 70 учасників віком від 7 до 14 років. Постійно проводиться величезна роботу із добору творчого складу, навчання і виховання співаків, пошуку яскравого репертуару та створення концертних програм. Основна мета - допомогти учневі навчитися та розкритися. Репертуар хору різноплановий – це і обробки композиторів класиків, українських пісень, авторські твори українських  та зарубіжних композиторів. Колектив – учасник районних, обласних концертів. Постійний учасник звітних концертів, концертів у міських святкових заходах, фестивалях.

За час свого існування хоровий колектив, неодноразово був лауреатом Всесоюзного фестивалю народної творчості, ставав переможцем Всеукраїнського конкурсу «Пісенні крила Чураївни», обласних оглядів художньої самодіяльності. Колектив відзначався та нагороджувався Почесними грамотами Міністерства  культури, Міського Управління культури.

Склад відділу

Дар'я Шаховцова

Лілія Стовбир

Любов Соболевська

Людмила Місько

Марія Міщенко

Тетяна Кучер