До Дня міста Полтави Артпростір ДМШ №1 знову наповнився особливою атмосферою

  1. Головна
  2. Новини
До Дня міста Полтави Артпростір ДМШ №1 знову наповнився особливою атмосферою

До Дня міста Полтави Артпростір ДМШ №1 знову наповнився особливою атмосферою — ароматом запашної кави, теплими посмішками та чарівними звуками живого джазу.

За підтримки Департаменту культури та молоді Полтавської міської ради цей ранок став справжнім музичним подарунком для полтавців і гостей міста. Ансамбль Live Sound подарував яскраві емоції та незабутні враження, а звучання саксофона, труби, бас-гітари й ударних інструментів створило атмосферу, в якій хотілося просто жити, слухати й насолоджуватися кожною миттю.

День міста — це не лише святкова дата. Це історії людей, які творять Полтаву, її культура, її талановита молодь і музика, що звучить у серці міста. Саме такі зустрічі об’єднують громаду, дарують натхнення та нагадують, що справжня магія народжується там, де є мистецтво.

Дякуємо всім, хто розділив із нами цей чудовий ранок. Нехай Полтава завжди звучить мелодією добра, творчості та любові! 💙💛