Сьогодні артпростір ДМШ №1 знову наповнився музикою, емоціями та щирими дитячими посмішками. Свою виконавську майстерність продемонстрували викладачі естрадно-оркестрового відділу, а цікаву й пізнавальну атмосферу зустрічі допомогла створити викладачка теоретичного відділу Лілія Стовбир.
Справжньою родзинкою заходу став майстер-клас із гри на ударних інструментах. Кожен охочий зміг відчути себе барабанщиком, спробувати власні сили та поринути у світ ритму.
Діти із захопленням брали участь у всіх активностях, отримали безліч яскравих вражень і… зовсім не хотіли розходитися! Саме такі зустрічі надихають, відкривають нові таланти та доводять, що музика об’єднує всіх.
Попереду ще багато цікавого
— разом