Майстер-класпо класу "гітара"викладач Олексі Клочко

  1. Головна
  2. Дистанційне навчання
  3. Мистецтво для всіх
#poltavakultura_online​​​​​​​
#ДМШ1Полтава​​​​​
#Мистецтводлявсіх​​​​​
В умовах карантину за для популяризації мистецької освіти в цифровому просторі,а також за для ознайомлення з грою на різноманітних інструментах,танцювальною майстерністю,вокальними навиками ,на сайті ДМШ№1https://1music.com.ua/​​​​​ було створино мистецький проект «Мистецтво для всіх» .Де кожен відвідувач простору зможе ознайомитися та отримати ази гри ,співу та танцю.
Викладачм народного відділу Олексієв Клочко представлено інструмент"гітара" рамках проекту «Мистецтво для всіх»

Гітара пройшла шлях від єгипетської кіфари до сучасного розмаїття форми і строю. Ще з давніх часів багато людей були зачаровані її звуком, який пройшовши багато століть, став все більш привабливим.
Гатара - це струнно-щипковий інструмент, один з найпоширеніших у світі. Застосовується як акомпонуючий, або сольний інструмент у багатьох музичних стилях і напрямках, як блюз, кантрі, фламенко, рок-музика, джаз та ін.
Конструкція класичної сучасної гітари розроблена в ХІХ ст. іспанським майстром Антоніо Тюрресом, виявилася настільки вдалою, що і до цього дня залишається незмінною.
Стрімкий розвиток музичних стилів і напрямків гітарної індустрії призвів до того, що класична гітара далі продовжила свою еволюцію. Сучасні акустичні гітари можуть мати вбудовані звукознімачі, вони поділяються на дві підгрупи: класична та естрадна.
Електрогітара - різновид гітари з електричними звукознімачами, що перетворюють коливання металевих струн в коливання електричного струму. Сигнал зі звукознімачів може бути оброблений для отримання різних звукових ефектів і потім підсилений для відтворення через динаміки.
Багато в чому сама конструкція інструмента визначає для якого виду музика використовується. На звучання гітари впливають її форма, сорт дерева, з якого зроблений інструмент, техніка гри на гітарі,. Залежно від сорту дерева деякі інструменти звучать краще в студії, а інші на сцені.
Вчитися грі на гітарі дитина може зі шкільного віку. Уроки гітари розвивають її духовний світ, виховують її старанність і працьовитість.
Гітара - це можливості й привілегії. Це спосіб життя і думки. З гітарою ми вчимося цінувати життя й досягати успіху своєю працею. Граючи на гітарі, ми завжди будемо мати ковток свіжого інтересу і приємного співрозмовника.